مجله نمک درمانی

ساخت و طراحی اتاق نمک، چطور یک اتاق نمک بسازیم؟

ساخت و طراحی اتاق نمک، چطور یک اتاق نمک بسازیم؟

اگر شما علاقه‌مند به ساخت یک اتاق نمک یا غارنمک هستید، این مقاله اطلاعات اساسی را برای شروع به شما می‌دهد، از ایده، برنامه‌ریزی، گزینه‌های ساخت، اجزای اضافی، قیمت‌گذاری و بازاریابی تا یک برنامه تجاری کامل برای ساخت و راه‌اندازی یک اتاق نمکی

غار نمک در مقابل اتاق نمک

عملکرد هر دو یکسان است، تفاوت اصلی اساساً افزودن عناصر روستایی بیشتر است، مانند استفاده از تخته‌سنگ برای یک غار نمکی در مقابل آجر و یا کاشی برای اتاق نمک.

با توجه به‌اندازه و وزن سنگ‌ها و تخته‌سنگ‌های هیمالیا، یک اتاق یا قاب بزرگ‌تر برای یک غار نمک موردنیاز است. صاحبان مشاغل می‌توانند خدمات یکسانی را مثل (نمک درمانی، ماساژ، یوگا، مدیتیشن، ریکی و غیره) هم در اتاق نمک و هم در غار نمک ارائه دهند.

چرا باید اتاق نمک داشته باشیم؟

ساختن یک اتاق نمک یا غار نمک به شما، خانواده و دوستانتان اجازه می‌دهد تا مزایای شگفت‌انگیز نمک درمانی را تجربه کنید. ارائه این سرویس به دیگران راهی عالی برای بازگرداندن آرامش به جامعه است.

اگر قبلاً از چشمه آبگرم استفاده کرده‌اید، این‌یک روش عالی برای متنوع سازی و ارائه خدمات بیشتر به مشتریان و بهترین راه برای افزایش درآمد است.

مراحل ساخت اتاق نمک چیست؟

عناصر اساسی در یک اتاق نمک شامل پوشش دیوارها و سقف با تخته‌سنگ‌های نمک هیمالیا، کاشی‌ها و یا آجرها و کف‌ها با بلورهای نمک هیمالیا صورتی دانه‌بندی شده است؛ و گاهی اوقات یک راهرو آجری امکان دسترسی به صندلی چرخ‌دار را نیز فراهم می‌کند.

در اتاق نمک دو جز اصلی وجود دارد. یکی آبشار است (که غبار نمکی هیمالیا / آب‌نمک تولید می‌کند) و دوم Halogenerator است – یک ماشین درجه پزشکی که بلورهای نمک را به ذرات میکروسکوپی خرد می‌کند و سپس آن‌ها را در هوا پخش می‌کند.

علاوه بر اجزای نمک درمانی خشک و مرطوب، باید فضای آرامش و مراقبه ایجاد کنیم. ما این کار را با نورپردازی دقیق در امتداد دیوارها همراه با نور فیبر نوری در سقف استالاکتیت و برخی بلندگوها برای آرامش بخشیدن به صداها یا موسیقی به دست می‌آوریم.

سایر اجزایی که می‌توانید به اتاق نمک خود اضافه کنید می‌تواند شامل نورگیر، دودکش نمک، نیمکت نمک، میز پذیرش نمک و جعبه نمک کودکان باشد.

در مرحله طراحی غار نمک یا ساخت اتاق نمک، ما از خلاقیت و بازخورد مشتریان خود استقبال کرده و آن‌ها را تشویق می‌کنیم. این برای موفقیت محصول نهایی حیاتی است.

افزایش درآمد از طریق اتاق نمک

از راهنمایی‌های کلی تا بهره‌برداری، بازاریابی، ساختار و امور مالی، می‌توانیم به شما در ساختن یک طرح تجاری اتاق نمک کمک کنیم تا همه‌چیز را در چشم‌انداز خود قرار دهید.

در این مقاله همچنین می‌توانیم به شما کمک کنیم تا یک برنامه بازاریابی برای تجارت غار نمک خود ایجاد کنید.

هزینه‌های ساخت اتاق نمک

مقرون‌به‌صرفه ترین روش ساخت اتاق نمک ساخت و طراحی آن توسط یک سازنده اتاق نمکی متخصص است و هزینه‌های فردی شمارا به‌شدت کاهش می‌دهد.

در طب سنگ، ما می‌توانیم به شما یک قیمت رقابتی برای تبدیل فضای خاص خود به غار نمکی یا اتاق نمک بدهیم. این کارآمدترین روش شما برای ساختن یک غار نمک یا اتاق نمک برای شما است.

ما فقط از نمک معتبر هیمالیا استفاده می‌کنیم. ما به بالاترین استاندارد کاری خود افتخار می‌کنیم و هیچ راه میانبری مانند استفاده از کف یا کاغذ پاپی (که هر دو قابل اشتعال هستند و می‌توانند ایمن نباشند)، در هرجی غارهای نمکی یا اتاق‌های نمک خود استفاده نمی‌کنیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *