چسب نمک

چسب نمک

چسب نمک داکوسالت یک محصول مهم در ساخت دیوار‌ها و غار‌های نمکی مصنوعی است. این محصول به منظور چسباندن سنگ‌ها و آجر‌های نمکی به هم مورد استفاده قرار می‌گیرد. اتاق‌ها و غار‌های نمکی این روز‌ها جای خود را بین متقاضیان سلامت، باز کرده‌اند.  چسب نمک داکوسالت از جمله مؤلفه‌های مهمی است که برای ساخت این فضا‌ها مورد نیاز است.

داکوسالت; مرجع تخصصی طراحی و ساخت اتاق نمک در ایران

انجام بیش از ۳۰۰ پروژه

بیش از ۱۰ سال تجربه

۱۰ سال گارانتی شرکتی

امکان بازدید از پروژه ها

امکان اخذ وام

آموزش کامل بهره برداری

چسب نمک داکوسالت

ساخت اتاق نمک به ویژه در شرایط خاص مانند استخر‌ها، به واسطه ویژ‌گی‌های شیمیایی نمک، نیازمند استفاده از مصالح مخصوص است. چسب نمک یکی از همین مصالح است که در اجرای اتاق نمک به صورت کلینیکال پودری و به صورت آجری استفاده می‌شود. چسب استفاده شده در هر کدام از انواع اتاق نمک، متفاوت است و مشخصات فنی خاص خود را دارد.

استفاده از چسب نمک استاندارد و با کیفیت، ضامن کیفیت اجراست. داکوسالت، با بهره‌گیری از دانش روز اروپا، باکیفیت‌ترین نمونه چسب نمک ویژه اتاق‌های نمک کلینیکال پودری و ویژه اجرای آجر نمک را تولید می‌کند.

انواع چسب نمک

چسب نمک در انواع مختلفی تولید می‌شود و کاربردهای مختلفی دارد. در حالت کلی انواع چسب نمک عبارتند از:

چسب نمک مایع: چسب نمک مخصوص آجر نمک و سنگ نمک

چسب نمک پودری: چسب نمک مخصوص چسباندن نمک نرم روی دیوار نمکی یا مخصوص غار نمکی

ویژگی‌های چسب نمک چیست؟

چسب نمک همیشه یک سری ویژگی‌های خاص دارد که در زمان خرید باید این ویژگی‌ها را بشناسید. اگر از فروشگاه‌ها و شرکت‌های مناسبی خرید کنید، متوجه خواهید شد که چسب نمک‌ها نیز کیفیت‌های مناسبی دارند. اما یک سری ویژگی‌ها وجود دارد که بسیار مهم هستند.

خدمات ویژه داکوسالت برای مجموعه شما:

ویژگی‌های چسب نمک را به طور کلی بررسی کنیم

  • خشک شدن سریع

اولین ویژگی که می‌تواند مربوط به چسب نمک‌های مناسب باشد، در خصوص خشک شدن سریع این چسب‌ها است. خشکی سریع چسب‌ها سبب می‌شود تا ساخت دیواره‌های نمکی بسیار سریع انجام شود و به راحتی بتوانید این دیواره‌ها را در مدت زمان کوتاهی بسازید. بنابراین در هنگام خرید به این نکته بسیار دقت کنید.

  • عدم پخش رنگ

چسب نمکی که مناسب باشد، هیچگونه پخش رنگی را از خودش به جا نمی‌گذارد. این موضوع سبب می‌شود تا اجر‌های نمکی دچار ظاهر زشتی نشوند. بنابراین نکته و ویژگی دومی که در خصوص چسب نمک باید وجود داشته باشد آن است که هیچگونه رنگی نداشته باشد.

  • عدم داشتن تأثیرات شیمیایی

چسب نمک مناسب و مخصوص نباید هیچگونه تأثیر شیمیایی داشته باشد و هیچگونه تغییرات شیمیایی را از خودش برجای بگذارد. چسب نمک‌های مناسب این ویژگی را دارند و به همین خاطر نیز مشکلی از بابت ایجاد شدن تغییرات شیمیایی وجود ندارد.

  • نداشتن کثیف کاری

کثیف کاری‌هایی که در اثر استفاده از چسب‌ها روی سطوح برجا می‌ماند، می‌تواند ظاهری بسیار زشت را به سطح مورد نظر بدهد. خوشبختانه در خصوص چسب نمک این مسأله وجود ندارد. چسب نمک به هیچ وجه چنین مشکلی را ایجاد نمی‌کند و خوشبختانه به راحتی می‌توانید از تمیزی سطوح لذت ببرید.

  • استفاده آسان و راحت

استفاده کردن از چسب نمک می‌تواند آسان و راحت باشد. همین موضوع باعث می‌شود که هر کسی با کمی اطلاعات و مهارت، می‌تواند از این چسب استفاده کند. چسب نمک به سادگی استفاده می‌شود و مشکلی از بابت طرز استفاده سخت آن وجود نخواهد داشت.

  • ایجاد فضای دلخواه

چسب نمک ماده‌ای است که برای چسباندن آجر‌های نمکی استفاده می‌شود. بنابراین به راحتی با داشتن چسب نمک می‌توانید آجر‌ها را به هر طریقی که دوست دارید بچینید و فضای دلخواه خودتان را ایجاد کنید. این موضوع در ایجاد دکوراسیون جدید می‌تواند تأثیرات بسیار عمیقی داشته باشد.

  • عدم ایجاد حساسیت

مورد و نکته بعدی که می‌تواند اهمیت داشته باشد در خصوص عدم ایجاد حساسیت است. این چسب‌های نمکی به هیچ وجه حساسیت‌زا نبوده و مشکلی برای افرادی که حساسیت‌های ریوی و پوستی دارند، ایجاد نمی‌کند.

ضرورت استفاده از چسب نمک چیست؟

با توجه به این که نمک جذب کننده رطوبت است لذا هیچ نوع چسب یا مصالح ساختمانی دیگری مانند گچ، سیمان، یا… برای چسباندن نمک و آجر نمک مناسب نیست و باید از چسب مخصوص نمک استفاده کرد. توجه به این نکته حائز اهمیت است که امکان چسباندن آجر نمک با برخی از چسب‌ها برای چند ساعت یا حتی چند روز وجود دارد، اما بعد از گذشت این مدت، چسب نمک فاسد شده و آجر نمک‌ها از یکدیگر جدا می‌شوند که در این صورت دیوار ریزش خواهد کرد و خطرات جبران ناپذیری را با خود به همراه خواهد داشت. در سال ای گذشته برخی از افراد با استفاده از چسب نمک غیر استاندارد اقدام به ساخت اتاق نمک کردند که به دلیل ریزش دیوار خسارت مالی و جانی به همراه داشته است. پس میتوان گفت مهمترین رکن در ساخت اتاق نمک چسب نمک استاندارد است.

ارتباط با داکوسالت

داکوسالت یکی از معتبرترین شرکت‌هایی است که در زمینه تولید غار‌های نمکی، پنل‌های پیش ساخته و همچنین آجر‌ها و چسب نمک فعالیت می‌کند. این موضوع سبب می‌شود تا خرید از این شرکت برای بسیاری از مشتریان راحت‌تر باشد. داکوسالت محصولات نمکی و سنگ نمکی را با بهترین قیمت‌ها و بالاترین کیفیت‌هایی که وجود دارد، در اختیار شما قرار می‌دهد.

کافی است از طریق شماره‌هایی که در وب سایت درج شده است با ما تماس بگیرید و از کارشناسان ما در این مجموعه مشورت بخواهید.

 
 
تماس با ما
تماس با ما

فرم زیر را برای بازدید و کارشناسی تکمیل به زودی با شما تماس میگیریم

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد

یکی ازاصلی ترین خدمات شرکت داکوسالت ساخت و طراحی اتاق نمک است که دراین زمینه بهترین مشاوره برای انتخاب اتاق نمک و پتانسیل های اجرایی را درکنار هم قرار خواهد داد و درنهایت بهترین گزینه و انتخاب را پیش روی مشتریان خود قرار خواهد داد

بازدید و کارشناسی

به صورت کلی بازدید و کارشناسی به دو صورت قابل انجام خواهد بود
به صورت انلاین و ارسال فیلم به همراه توضیحات
به صورت بازدید حضوری از مجموعه