ساخت کلینیک نمک درمانی

 

ساخت و تجهیز کلینیک نمک درمانی باید توسط افراد مجرب در این حوزه انجام شود. از نکات مهمی که باید در ساخت کلینیک نمک درمانی به آن توجه شود، کیفیت تجهیزات به کار رفته در اتاق نمک است. داکوسالت مرکز تولید و پخش تجهیزات اتاق نمک در ایران است که انواع تجهیزات اتاق نمک را با بهترین قیمت و بالاترین کیفیت به مشتریان خود عرضه می‌کند.

اما با توجه به این که امکان دسترسی به غارنمک برای تمام افراد امکان پذیر نیست، کلینیک‌های نمک درمانی ساخته و طراحی شدند که در حال حاضر باتوجه به خواص بی نظیری که اتاق نمک دارد، طرافداران زیادی نیز پیدا کرده است.

مراحل ساخت اتاق نمک در مجموعه داکو سالت

مراحل ساخت کلینیک نمک درمانی عبارت است از:

  1. برآورد قیمت
  2. بازدید از محل پروژه
  3. طراحی اتاق نمک و کلینیک
  4. ساخت کلینیک نمک درمانی
استخر بزرگ پاسداران تهران-

نمک درمانی

نمک درمانی با نام علمی‌ «هالوتراپی» شیوه ی تغییر یافته و مدرن از یک روش درمانی کهن مربوط به سرزمین‌های اروپای شرقی است. نمک درمانی نوعی درمان جایگزین است که برای بهبود و درمان بیماری‌های تنفسی مثل آسم، برونشیت مزمن و آلرژی‌ها موثر است.

امروزه به دلیل آلودگی هوا و افزایش آلرژن‌ها، مشکلات و بیماری‌های تنفسی بسیار شایع شده است. نتایج تحقیقات نشان می‌دهد که متاسفانه آمار بیماری آسم و آلرژی افزایش یافته و در حال گسترش است. به همین علت مراجعه بیماران تنفسی به کلینیک نمک درمانی به صورت تصاعدیبالا می رود.

 

تاریخچه نمک درمانی

آیا می‌دانید امروزه کلینیک‌های نمک درمانی به محل شفای بسیاری از بیماران در سراسر جهان تبدیل شده و مورد استقبال بسیاری از مراکز درمانی، اسپا، سالن‌ها و… قرار گرفته است؟ آیا با مراحل طراحی کلینیک نمک درمانی آشنا هستید؟

مجوز کلینیک نمک درمانی

اتاق نمک در صورتی که با اهداف درمانی مورد استفاده قرار بگیرد نیاز به مجوز دارد. یکی از مشاغل مرتبط با اتاق نمک که برای فعالیت باید مجوز دریافت کند، کلینیک نمک درمانی است. با توجه به این که گرفتن مجوز کلینیک نمک‌درمانی به تجربه و آشنایی با مراحل اداری نیاز دارد، داکوسالت جهت رفاه حال مشتریان خود، شما را در زمینه ساخت و طراحی اتاق نمک، دریافت مجوز، اعطای نمایندگی و انتخاب و تهیه تجهیزات کلینیک نمک درمانی همراهی می‌کند.

 

نمایندگی کلینیک نمک درمانی

امروزه با توجه به افزایش علاقه‌مندی مردم به استفاده از درمان‌های طبیعی، کلینیک نمک درمانی به عنوان یکی از مراکز پرطرفدار جهت درمان بسیاری از بیماری‌ها به شمار می‌رود. به همین دلیل  طراحی کلینیک نمک درمانی به یکی از مشاغل پر سود در دنیا تبدیل شده است. در سال‌های اخیر با انجام تبلیغات گسترده در مورد خواص نمک درمانی، در ایران نیز تقاضا برای استفاده و راه‌اندازی کلینیک نمک درمانی افزایش یافته است. شما می‌توانید با دریافت نمایندگی کلینیک نمک درمانی در شهرهای مختلف، خدمات ساخت انواع کلینیک نمک درمانی را ارائه دهید و کسب سود کنید. برای اطلاع از شرایط دریافت نمایندگی ساخت و اجرای کلینیک نمک درمانی همین حالا با ما تماس بگیرید تا کارشناسان داکوسالت، شما را راهنمایی کنند.

داکوسالت تنها مرکز تخصصی ساخت اتاق نمک در ایران است که خدمات طراحی کلینیک نمک درمانی را با بهترین قیمت به شما ارائه می‌دهد.

 

داکوسالت مرجع تخصصی ساخت اتاق نمک

برای مشاوره فرم را تکمیل کنید.

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد

تماس با کارشناسان داکو

یکی ازاصلی ترین خدمات شرکت داکوسالت ساخت و طراحی اتاق نمک است که دراین زمینه بهترین مشاوره برای انتخاب اتاق نمک و پتانسیل های اجرایی را درکنار هم قرار خواهد داد و درنهایت بهترین گزینه و انتخاب را پیش روی مشتریان خود قرار خواهد داد

بازدید و کارشناسی

به صورت کلی بازدید و کارشناسی به دو صورت قابل انجام خواهد بود
به صورت انلاین و ارسال فیلم به همراه توضیحات
به صورت بازدید حضوری از مجموعه