آباژور سنگ نمک و شمعدان سنگ نمک چه کاربردی دارند؟

متریال اصلی به کار رفته در آباژور سنگ نمک، سنگ نمک است. این آباژور در طرح‌ها و اندازه‌های مختلفی تولید می‌شود. اگر چه وزن آباژور سنگ نمک به ابعاد آن بستگی دارد اما خیلی سنگین نیست و به راحتی قابل حمل است. نوع لامپ به کار رفته در این آباژور رشته‌ای با منبع تغذیه برق شهری است. شمعدان سنگ نمک نیز از سنگ نمک ساخته شده است و امکان قرار دادن شمع در آن وجود دارد.

خرید عمده آباژور و شمعدان سنگ نمک

آباژور سنگ نمک و شمعدان سنگ نمک تلفیق انرژی مثبت نور و سنگ نمک است که چشم هر بیننده‌ای را به خود خیره می‌کند.

آباژور و شمعدان سنگ نمک با خواص گوناگون و نور دهی بی‌مانند، یک اکسسوری جذاب است.

داکوسالت تولید کننده عمده آباژور سنگ، انواع چراغ سنگ نمک، جا شمعی نمک و سایر اکسسورهای نمک در ایران است.

در یک نگاه

نکاتی درباره خرید انواع آباژور و شمعدان سنگ نمک

Speaker

تانواع مدل های آباژور و شمعدان

بیش از 200 مدل سنگ نمک گوی سنگ نمک، کره سنگ نمک، مکعب سنگ نمک، کاسه سنگ نمک، مدل اشک سنگ نمک، شمعدان سنگ نمک، سنگ نمک طرح دار.

Speaker

خرید عمده آباژور و شمعدان سنگ نمک

داکوسالت بزرگترین کارخانه تولید آباژور و شمعدان سنگ نمک در ایران به شمار میره. میتوانید درخواست نمایندگی و خرید عمده داشته باشید

Speaker

خرید آنلاین آباژور و شمعدان سنگ نمک

شما میتوانید به صورت آنلاین از داکوسالت انواع آباژور نمکی، چراغ نمکی، سنگ نمک، جاعودی نمک، آجر نمک و جاشمعی و شمعدان سنگ نمک را بخرید.

در یک نگاه

هرآنچه که باید درباره آباژور سنگ نمک و شمعدان سنگ نمک بدانید

خواص آباژور سنگ نمک و شمعدان سنگ نمک

جنس بدنه آباژور و شمعدان از سنگ نمک است. سنگ نمک دارای خواص بسیار زیادی است. بلور‌های درخشنده سنگ نمک یکی از منابع طبیعی تولید کننده‌ یون (ذرات باردار) به شمار می‌روند. از طرف دیگر سنگ نمک، جهت دفع انرژی منفی، یونیزه کردن هوا، پاکسازی محیط، رفع خستگی و افسردگی، ایجاد آرامش و سلامتی بسیار موثر است. یکی دیگر از خواص بسیار مهم سنگ نمک، در درمان بیماری‌های تنفسی و گرفتگی سینوس‌ها است.

نتایج تحقیقات نشان می‌دهد که آباژور و شمعدان نمک اثرات مضر وسایل الکتریکی مانند تلفن‌های همراه، کامپیوتر، مایکروویو و … را که به شدت برای سلامتی انسان مضر است، کاهش می‌دهد. به همین دلیل خرید آباژور سنگ نمک و قرار دادن آن در منزل یا محیط کار در حفظ سلامتی انسان بسیار موثر است.

آجر نمک چیست؟ چرا از آجرنمک در ساخت اتاق های نمک استفاده می شود؟

انواع آباژور سنگ نمک

آباژور سنگ نمک در مدل‌های کروی، مکعبی و مربعی قابل سفارش است. هر کدام از این آباژورها جلوه خاصی دارند و هنگام قرار گرفتن در کنار سایر اکسسوری‌های دکوراسیون داخلی، ترکیب بسیار زیبایی به وجود می‌آورند.

آجر نمک چیست؟ چرا از آجرنمک در ساخت اتاق های نمک استفاده می شود؟

کاربرد آباژور و شمعدان سنگ نمک

از آباژور سنگ نمک یا چراغ سنگ نمک می‌توان در مکان‌های مختلفی مانند منزل، اتاق کار، سالن‌های ماساژ، سالن اسپا، اتاق نمک، کلینیک نمک درمانی، اتاق‌های مشاوره و … استفاده کرد. با توجه به این که این آباژورها در رنگ‌ها و طرح‌های مختلفی تولید می‌شوند قابل ست شدن با دکوراسیون‌های مختلف هستند. چراغ نمک و آباژور سنگ نمک در حال حاضر یکی از اکسسوری‌های بسیار مدرن هستند که در سراسر دنیا طرفداران بسیار زیادی دارد.

از شمعدان سنگ نمک می توان در مکان های مختلف استفاده کرد. به عنوان مثال در اتاق های ماساژ، اسپا، کلینیک های نمک درمانی از شمعدان سنگ نمک می توان به عنوان یک اکسسوری جذاب استفاده کرد. البته یکی دیگر از کاربردهای شمعدان سنگ نمک در منزل است. قرار دادن شمعدان سنگ نمک در اتاق خواب می تواند یک محیط آرام و سرشار از آرامش برای استراحت ایجاد کند.

آجر نمک چیست؟ چرا از آجرنمک در ساخت اتاق های نمک استفاده می شود؟

خرید آباژور و شمعدان سنگ نمک

داکوسالت تولید کننده انواع آباژور سنگ نمک، چراغ نمک، سنگ ماساژ، جا شمعی نمک و سایر سازه‌های نمکی در ایران است. هدف این مجموعه ارائه محصولات با کیفیت با قیمت مناسب به مشتریان است. شما می‌توانید برای خرید آباژور نمک و سایر تجهیزات اتاق نمک از طریق شماره‌های درج شده در سایت با کارشناسان فروش جهت استعلام قیمت و چگونگی خرید عمده آباژور سنگ نمک تماس بگیرید.آّآ

آجر نمک چیست؟ چرا از آجرنمک در ساخت اتاق های نمک استفاده می شود؟