آیا می‌دانید ویژگی‌های آجر نمک استاندارد چیست؟

آیا بزرگترین کارخانه تولید آجر نمک استاندارد در ایران را می‌شناسید؟

داکوسالت تنها مرکز تخصصی طراحی و ساخت اتاق نمک در ایران به تمام سوالات شما در ارتباط با آجر نمک پاسخ می‌دهد.

آجر نمک چیست؟

آجر نمک از سنگ نمک به دست می‌آید. سنگ نمک به شکل منظم توسط دستگاه‌های مخصوص برش داده می‌شود. سنگ نمک بعد از برش به حالت آجر در می‌آید و به همین علت به آن آجرنمک می‌گویند.

پیام خود را برای ما بگذارید

  تماس با داکوسالت

  دفتر مرکزی

  تهران – جمال‌زاده جنوبی – کوچه رشتچی – پلاک ۲۱

  تلفن:  ۶۶۱۲۳۵۶۱ – ۰۲۱

  تلفن: ۰۵۶۱ ۷۰۲ ۰۹۱۹

  ایمیل: info@dacosalt.com

  ارتباط با ما

  هر سوالی در زمینه اتاق نمک دارید از اینجا بپرسید.

  خواص آجرنمک

  آجر نمک همان خواص درمانی سنگ نمک را دارد. آجر نمک مانند سنگ نمک به دفع انرژی‌های منفی پیرامون و ایجاد حس آرامش کمک می‌کند. نتایج تحقیقات نشان داده است که آجر نمک یکی از منابع طبیعی تولید کننده‌ یون (ذرات باردار) است. یکی دیگر از خواص آجر نمک کمک به تصفیه و پاکسازی هوای محیط است. این خاصیت به بهبود مشکلات تنفسی و ریه کمک بسیاری می‌کند. از طرف دیگر  در کاهش آلرژی، بهبود علایم آسم و برونشت نقش مهمی دارد.

  کاربرد آجرنمک

  سنگ نمک خواص درمانی بسیار زیادی دارد اما امکان استفاده از سنگ نمک با شکل نامنظم در تمام مکان‌ها وجود ندارد. به همین دلیل است که استفاده از آجر نمک با ابعاد منظم ضرورت پیدا می‌کند. آجر نمک کاربردهای بسیار زیادی دارد که عبارتند از: کاربردهای درمانی، تولید اقلام تزئینی، ساخت ابزارهای آشپزی، در ساخت اتاق نمک، در ساخت هتل نمک، در ساخت کلینیک درمانی، در ساخت اسپا نمک و …

  اما مهم‌ترین و بیشترین کاربرد اتاق نمک در ساخت دیوار نمک و اتاق نمک است. دیوار نمک به دلیل با انتشار یون منفی در فضا، باعث پاکسازی محیط از آلودگی، کمک به بهداشت روان و درمان بسیاری از بیماری‌ها به خصوص بیماری‌های تنفسی می‌شود. اتاق‌های نمک در سراسر دنیا در حال گسترش هستند و تقاضا برای آن‌ها روز به روز افزایش پیدا می‌کند.

  آجر نمک استاندارد

  تمام سنگ‌های نمکی قابلیت تبدیل شدن به آجر نمک را ندارند. آجر نمک استاندارد از سنگ نمک‌هایی به دست می‌آید که دارای چگالی بالا باشند و امکان برش زدن آن‌ها وجود داشته باشد. اگر سنگ نمک دارای چگالی مناسب نباشد، هنگام برش زدن، پودر خواهد شد یا ممکن است بعد از پایان برش، داخل آن ترک ایجاد شود. آجر نمک استاندارد کاملا گونیا و یکدست است و دارای ابعاد استاندارد است.

  ضخامت آجر نمک استاندارد

  ضخامت آجر نمک به کاربرد آجر نمک بستگی دارد. آجر نمک در صورتی که در دکوراسیون داخلی مورد استفاده قرار بگیرد و نیاز باشد که نور از آن عبور کند، ضخامت آجر نمک کم در نظر گرفته می‌شود. ابعاد استاندارد آجر نمک ۵*۲۰*۱۰ است اما  برای عبور نور بهتر می‌توان آجر نمک را در ابعاد ۳*۲۰*۱۰ تولید کرد. البته آجرنمک در سایزهای ۱۰*۱۰، ۲۰*۲۰ و ۳۰*۲۰ نیز قابل تولید است.

  رنگ آجر نمک

  آجر نمک در رنگ‌های مختلفی تولید می‌شود و به همین دلیل یک اکسسوری جذاب در دکوراسیون داخلی به شمار می‌رود. طیف رایج رنگ آجر نمک رنگ سفید، نارنجی رگه دار، سفید رگه دار، قرمز و قهوه‌ای است.

  قیمت آجر نمک

  قیمت آجر نمک به فاکتورهای زیادی بستگی دارد. یکی از مهم‌ترین فاکتورهای موثر در قیمت آجر نمک،کیفیت آجر نمک است. هر چقدر چگالی سنگ نمکی که آجر نمک از آن به دست می‌آید بیشتر باشد، آجر نمک به دست آمده مرغوب‌تر خواهد بود. آجر نمک مرغوب باید گونیا باشد و دارای شش وجه باشد. رنگ و نوع برش نیز از موارد تعیین کننده قیمت آجر نمک است. شما می‌توانید برای خرید آجرنمک به صورت عمده و فله با قیمت مناسب با کارشناس فروش داکو سالت تماس بگیرید و مشاوره رایگاه خرید آجر نمک دریافت کنید.

  خرید آجر نمک استاندارد

  داکوسالت مرجع تخصصی تولید و پخش تجهیزات اتاق نمک در ایران است. این مجموعه انواع آجر نمک استاندارد را با بهترین قیمت در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد. کارخانه داکو سالت در حال حاضر بزرگترین و تنها تولید کننده آجر نمک و محصولات سنگ نمک استاندارد دکوراتیو در ایران است. شما می‌توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص خرید آجر نمک فله‌ای، ابعاد آجر نمک و استعلام قیمت آجر نمک با کارشناس پشتیبان مجموعه در ارتباط باشید.

  پیام خود را برای ما بگذارید

   تماس با داکوسالت

   دفتر مرکزی

   تهران – جمال‌زاده جنوبی – کوچه رشتچی – پلاک ۲۱

   تلفن:  ۶۶۱۲۳۵۶۱ – ۰۲۱

   تلفن: ۰۵۶۱ ۷۰۲ ۰۹۱۹

   ایمیل: info@dacosalt.com

   ارتباط با ما

   هر سوالی در زمینه اتاق نمک دارید از اینجا بپرسید.