اتاق نمک

اتاق نمک، جایی که تمام آلودگی‌ها را می‌زداید...

وقتی صحبت از آزادسازی انرژی منفی می‌شود، همه‌ی ما می‌دانیم که روش‌های زیادی وجود دارد تا روح ما تازه گردد. اما بسیاری از این روش‌ها موقتی است و در عمل، گویی کارساز نیست!

از قدیم الایام انسان‌هایی که در غار زندگی می‌کردند، ناخودآگاه می‌دانستند که طبیعت بهترین وسیله برای زدودن ناخالصی‌های بدن است و غار‌های نمکی که امروزه بازدید‌کنندگان فراوانی هم دارند، محلی برای رشد آگاهی و از بین بردن هر آن چیزی که امروزه آن را انرژی منفی می‌نامیم بود. در سال‌های اخیر تحقیقات زیادی بر روی نمک و فواید آن برای بدن انجام شده است که حتی اگه شما هیچ نوع دسترسی خاصی به مدل‌های مختلف اتاق نمک نداشته باشید، می‌توانید پا‌هایتان را در آب و نمک بگذارید تا حس تازگی و شادابی زیادی به شما دست دهد.

 
 

اتاق نمک در
مجموعه‌های آبی

افرادی که به مجموعه‌های آبی مانند استخر‌ها یا پارک‌های آبی ‌می‌روند، هم به سلامتی‌شان اهمیت بیشتری می‌دهند، هم دوست دارند که در لحظاتی چند، از آرامش و سکوت لذت ببرند. چه گزینه‌ای بهتر از اتاق نمک داکو سالت؟ در مجموعه‌های آبی به راحتی می‌توانید این بخش را به سایر قسمت‌ها اضافه کنید زیرا هم فضای کمی را اشغال می‌کند، هم شما را از رقبا متمایز می‌نماید.

 

اتاق نمک در
مراکز پزشکی

همانطور که در بخش‌های بالاتر به آن اشاره کردیم، اتاق نمک خواص درمانی زیادی مخصوصاً برای بیماران تنفسی دارد و تا حد بسیار زیادی می‌تواند چاره ساز باشد. اگر مرکز پزشکی دارید که به صورت جدی می‌خواهید در آن خدمات ویژه‌ای برای درمان بیماران ارائه دهید، چاره‌ای جز راه‌اندازی اتاق نمک ندارید. این اتاق نمک‌ها به صورت مستقیم بر دستیابی سریعتر بیمار به سلامتی اثرگذار خواهند بود.

 

اتاق نمک در
صنعت زیبایی

بیوتی تراپیست‌ها و کسانی که کار‌های زیبای مربوط به پوست را انجام می‌دهند، می‌دانند که هر روز تکنولوژی جدیدی برای این حوزه ساخته می‌شود؛ که البته ناگفته نماند بسیاری از آن‌ها موقتی هستند! اتاق نمک یک روش درمانی دائمی و صد در صد تضمینی است که به مراجعین شما این امکان را می‌دهد تا در کمترین زمان ممکن، نتایج خارق‌العاده‌ای را بر روی پوست خود مشاهده کنند.

اتاق نمک در
صنعت ساختمان

امروزه ساختمان‌سازی دیگر مثل قدیم نیست که فقط چند آجر روی هم قرار بگیرد و نام آن را خانه بگذارند! مشتری‌های این صنعت به دنبال چیز‌های خاص و لوکس هستند و البته سازندگان هم با علم به این موضوع تلاش می‌کنند که امکانات رفاهی زیادی را برای مشتریان خود فراهم کنند. اما اتاق نمک چیز دیگری است! یک روش عالی برای متمایز نشان دادن شما به عنوان سازنده‌ی مطرح کشور است که می‌تواند بر هر متر از ملکی که می‌سازید تأثیر داشته باشد و ارزش بیشتری برایتان به ارمغان بیاورد.

اتاق نمک در
مراکز اسپا و ماساژ

این مراکز جزء مهمترین مشاغلی هستند که باید هرچه زودتر به مراکز اسپا و ماساژ تجهیز شوند. چرا؟ چون اصلی‌ترین کارشان آرام‌سازی و پاکسازی است که اتاق نمک بدون کمترین زحمتی این کار را برای شما فراهم می‌کند. در مراکز اسپا و ماساژ متخصصین این امر، می‌توانند به مراجعین خود پیشنهاد دهند که در ابتدا در اتاق نمک قرار بگیرند تا یک تن آسایی خوب و آرامش را تجربه نمایند و سپس به سراغ ارائه خدماتشان بروند.

 

اتاق نمک در
صنعت ورزش

افرادی که صاحب باشگاه‌های ورزشی هستند، می‌دانند که این صنعت بسیار پیشرفت کرده است و هر روز یک فرآیند جدید در آن بوجود می‌آید. اما کسانی که قصد دارند در این حرفه شماره ۱ باشند، به دنبال روش‌های جدید برای جلب رضایت بیشتر ورزشکاران و بدنسازان هستند. اتاق نمک در باشگاه‌های بدنسازی و ورزشگاه‌ها این امکان را فراهم می‌کند که نه تنها انرژی‌های منفی افراد تخلیه شود، بلکه اگر در ورزشف آسیب‌دیدگی هم داشتند با حضور در این اتاق، به سلامتی دوباره دست پیدا کنند.

اتاق نمک در
صنعت هتلداری و گردشگری

تصور کنید شما یک هتل مجهز و ۵ ستاره هستید، مشتریان شما قطعاً به دنبال چیزی می‌گردند که خاص و متفاوت باشد. این خاص بودن برای احوال کسی که در سفر است می‌تواند ریلکس شدن و تن آرامی به شیوه‌ای متفاوت باشد. پس چه گزینه‌ای بهتر از اتاق نمک؟! اتاق نمک داکوسالت در هتل شما، میزان دغدغه‌تان برای آرامش بیشتر مسافرین را اثبات خواهد کرد.

 
 
 

اتاق نمک در
صنایع مختلف

یکی از ایراداتی که بسیاری از صنایع دارند، این است که به صورت مستقیم بر روی ریه و تنفس اثر‌گذار هستند و مواد شیمیایی تولید شده در کارخانجات مختلف، می‌تواند اثری نامطلوب بر روی سلامتی کارکنان داشته باشد. ساخت اتاق نمک در انواع کارخانه‌جات به شما این اطمینان را می‌دهد که کسب و کار شما، ضرری برای سلامتی کارمندانتان نخواهد داشت و با پاکسازی ریه و هالوتراپی افراد مشغول در کارخانه شما، می‌توانید این اطمینان را داشته باشید که هیچ کس قرار نیست از این مواد شیمیایی آسیب ببیند.

 
 

چرا اتاق نمک؟!

مهم‌ترین کاری که حضور در اتاق نمک برای شما انجام می‌دهد این است که می‌تواند بیماری‌های مختلف را در بدن درمان نماید و یون‌های بدن را اصلاح کند. این روش به داشتن پوستی سالم و شاداب کمک می‌کند و برای بیماری‌های تنفسی مانند معجزه‌ای عجیب و غریب عمل می‌نماید.
ساخت اتاق نمک پلی است که طبیعت را به زندگی روزمره انسان متصل می‌کند. در هیاهوی زندگی ماشینی امروز چه فرصتی از این بهتر که دقایقی، خود را در فضایی آکنده از ذرات پاک نمک قرار دهیم که از قلب طبیعت آمده‌اند.

آنچه استفاده از اتاق نمک را یک دستاورد منحصربه‌فرد معرفی کرده است، تأثیر آن در حوزه‌های متنوع علمی، بهداشتی، اقتصادی و حوزه سلامت است. داکو سالت تصویر جدیدی از زندگی سالم ارائه می‌کند؛ چرا؟
زیرا در این سیستم قرار است با عمیق‌ترین اجزاء بدنتان از طریق اتاق نمک ارتباط برقرار نمایید و در آرامش خاصی قرار بگیرید که تا به حال آن را تجربه نکرده‌اید.

با اتاق نمک…

فرقی نمی‌کند که در شهر‌های شلوغ زندگی می‌‎کنید یا یک روستای کوچک؛ داکو سالت آرامشی دست نیافتنی را به شما هدیه می‌دهد که تا بحال نمونه‌ی آن را ندیده‌اید.

  • اگر به آرامش طبیعت نیاز دارید، به آن دست می‌یابید
  • کسب و کارتان را از دیگر رقبا، متمایز می‌سازید
  • در عرصه طب سنتی و مکمل گامی نوین و بلند برمی‌دارید
  • مجموعه ورزشی خود را با علم روز بازیابی سیستم‌های تنفسی مجهز می‌نمایید
  • در صنعت ساختمان پیشرو و نوآور می‌شوید

کلینیک زیبایی و مراقبت از پوست شما با بهره‌گیری از روش‌های نوین هالوتراپی خدمات ویژه‌ای به مشتریان ارائه خواهد داد

تجهیزات ساخت اتاق نمک

در چه مکان‌هایی می‌توان از اتاق نمک استفاده کرد؟

یکی از مهمترین مزایای اتاق نمک این است که می‌تواند بر روی برند و کسب و کار شما اثر بگذارد. حتماً با خودتان می‌پرسید که این امر چگونه محقق می‌شود؟

با راه‌اندازی این اتاق‌ها می‌توانید هم به مشتریان خود نشان دهید که ارزش زیادی برای سلامتی‌شان قائل هستید، هم در طی مدت زمان کوتاهی افرادی که به شما مراجعه می‌کنند دلیل محکم‌تری برای این دارند که از خدمات شما استفاده کنند.

داکوسالت مرجع تخصصی ساخت اتاق نمک

برای مشاوره فرم را تکمیل کنید.

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد

تماس با کارشناسان داکو

یکی ازاصلی ترین خدمات شرکت داکوسالت ساخت و طراحی اتاق نمک است که دراین زمینه بهترین مشاوره برای انتخاب اتاق نمک و پتانسیل های اجرایی را درکنار هم قرار خواهد داد و درنهایت بهترین گزینه و انتخاب را پیش روی مشتریان خود قرار خواهد داد

بازدید و کارشناسی

به صورت کلی بازدید و کارشناسی به دو صورت قابل انجام خواهد بود
به صورت انلاین و ارسال فیلم به همراه توضیحات
به صورت بازدید حضوری از مجموعه