هدف داکوسالت طراحی و ساخت اتاق نمک با بهترین کیفیت و مناسب‌ترین قیمت است. ساخت انواع هتل نمک، سونا نمک، اتاق نمک و غار نمکی در داکوسالت با جدیدترین متدهای روز دنیا انجام می شود. داکوسالت تنها مرجع طراحی و ساخت اتاق نمک در تمام مراحل ساخت در کنار شما است.

چرا باید ساخت و طراحی اتاق نمک خود را به داکو سالت بسپارید؟

مجموعه داکوسالت تنها مرکز تخصصی ساخت انواع اتاق نمک در ایران با بهره‌گیری از نیروهای متخصص و مجرب  خدمات ساخت و طراحی اتاق نمک را به مشتریان خود ارائه می‌دهد. از آن جایی که امروزه اتاق نمک در کنار اثرات درمانی که دارد به عنوان یک عنصر موثر در زیباسازی دکوراسیون داخلی نیز به شمار می‌رود، داکوسالت اتاق نمک را با طراحی‌های متمایز، متنوع و زیبا اجرا می‌کند. ما با بهترین کیفیت، در سریع‌ترین زمان و مناسب ترین قیمت برای شما انواع اتاق نمک را می‌سازیم.

در یک نگاه

خدمات ساخت انواع اتاق نمک در داکو سالت

Speaker

اتاق نمک آجری

اتاق نمک آجری در واقع شکل مدرن غار نمک است. از اتاق نمک می‌توان در کلینیک زیبایی، سالن ماساژ، مراکز ورزشی، سالن یوگا،  اسپا و مراکز درمانی استفاده کرد. رنگ، ابعاد و ضخامت آجر نمک به سلیقه کارفرما است.

Speaker

غار نمک

غار نمک در دو نوع پودری و صخره‌ای ساخته می‌شود. از غار نمک می‌توان در هتل‌ها و مراکز گردشگری استفاده کرد. غار نمک در درمان بیماری‌هایی مانند آسم، برونشیت، سرماخوردگی، بیماری‌های پوستی و… بسیار مفید است.

Speaker

اتاق نمک پودری یا کلینیکال

برای ساخت دیواره‌های این نوع از اتاق نمک، از پودر نمک و چسب نمک مخصوص استفاده می‌شود. از اتاق نمک پودری می‌توان در مکان‌های مختلف استفاده کرد اما بهترین گزینه، کلینیک‌های درمانی و کلینیک‌های زیبایی است

در یک نگاه

هرآنچه که باید درباره ساخت اتاق نمکی بدانید

اتاق نمک چیست؟

استفاده از خواص نمک در درمان انواع بیماری به هزاران سال پیش بازمی­گردد. اتاق نمک محل شفای بسیاری از بیماران بوده است. اما با توجه به محدودیت‌های زندگی امروزه، دسترسی به غار نمک برای تمام افراد امکان پذیر نیست. با پیشرفت علم و تکنولوژی برای بهره‌مند شدن انسان از مزایای غار نمک، ایده ساخت اتاق نمک عملی شد. اتاق نمک یک فضای بسته است که تمام ویژگی‌های غار نمک را دارد. داکو سالت تنها مرکز تخصصی طراحی و ساخت اتاق نمک در ایران است که خدمات ساخت اتاق نمک را با کیفیت بسیار بالا ارائه می دهد.

آجر نمک چیست؟ چرا از آجرنمک در ساخت اتاق های نمک استفاده می شود؟

ساخت اتاق نمکی چه کاربردی برای ما دارد؟

اتاق نمک کاربردهای بسیار زیادی دارد. شما می توانید برای هر کدام از موارد زیر از خدمات داکوسالت بهره‌مند شوید:

 • اتاق نمک برای ویلاها
 • اتاق نمک برای هتل‌ها
 • اتاق نمک برای تفرجگاه‌ها
 • اتاق نمک برای مراکز زیبایی
 • اتاق نمک برای مهد کودک‌ها
 • اتاق نمک برای سالن‌های یوگا
 • اتاق نمک برای مراکز بوم گردی
 • اتاق نمک برای مراکز گردشگری
 • اتاق نمک برای سالن‌های ماساژ
 • اتاق نمک برای محیط های ورزشی
 • اتاق نمک برای برج‌ها، ساختمان‌های تجاری و مسکونی

آجر نمک چیست؟ چرا از آجرنمک در ساخت اتاق های نمک استفاده می شود؟

مراحل طراحی و ساخت اتاق نمک

گام‌ اولیه در ساخت و طراحی اتاق نمک، ارزیابی مکان مورد نظر است. کارشناسان داکوسالت با حضور در مکان مورد نظر، فضا را مورد بررسی قرار می‌دهند. با در نظر گرفتن سلیقه و نیاز مشتری طراحی اولیه انجام می‌شود. عناصر نورپردازی و تزئینات اتاق در طراحی نهایی لحاظ می‌شود و در اختیار مشتری قرار می‌گیرد.

در صورت لزوم تغییرات با توجه به خواست مشتری اعمال شده و پروژه وارد مرحله ساخت اتاق نمک می‌شود. مرحله بعدی، پوشاندن، کف، سقف و درهای اتاق نمک با آجر نمک یا لایه‌هایی از سنگ نمک است. تمام این مراحل با نظارت مهندسین داکوسالت انجام می‌شود که در حوزه ساخت اتاق نمک، ساخت غار نمک، ساخت هتل نمکی و … دارای مهارت و تجربه بسیار هستند.

عناصر اساسی در یک اتاق نمک شامل پوشش دیوارها و سقف با تخته‌سنگ‌های نمک هیمالیا، کاشی‌ها و یا آجرها و کف‌ها با بلورهای نمک هیمالیا صورتی دانه‌بندی شده است؛ و گاهی اوقات یک راهرو آجری امکان دسترسی به صندلی چرخ‌دار را نیز فراهم می‌کند.

در اتاق نمک دو جز اصلی وجود دارد. یکی آبشار است (که غبار نمکی هیمالیا / آب‌نمک تولید می‌کند) و دوم Halogenerator است – یک ماشین درجه پزشکی که بلورهای نمک را به ذرات میکروسکوپی خرد می‌کند و سپس آن‌ها را در هوا پخش می‌کند.

علاوه بر اجزای نمک درمانی خشک و مرطوب، باید فضای آرامش و مراقبه ایجاد کنیم. ما این کار را با نورپردازی دقیق در امتداد دیوارها همراه با نور فیبر نوری در سقف استالاکتیت و برخی بلندگوها برای آرامش بخشیدن به صداها یا موسیقی به دست می‌آوریم.

سایر اجزایی که می‌توانید به اتاق نمک خود اضافه کنید می‌تواند شامل نورگیر، دودکش نمک، نیمکت نمک، میز پذیرش نمک و جعبه نمک کودکان باشد.

در مرحله طراحی غار نمک یا ساخت اتاق نمک، ما از خلاقیت و بازخورد مشتریان خود استقبال کرده و آن‌ها را تشویق می‌کنیم. این برای موفقیت محصول نهایی حیاتی است.

آجر نمک چیست؟ چرا از آجرنمک در ساخت اتاق های نمک استفاده می شود؟

تجهیزات مورد نیاز ساخت اتاق نمک

چسب نمک: چسب نمک برای اتصال نمک و آجرها برای ساخت دیوار نمکی در اتاق نمک یا غار نمک به کار می‌رود. داکوسالت بزرگترین تولیدکننده چسب نمک در ایران است که چسب نمک را با بالاترین کیفیت تولید می‌کند.

آجر نمک: یکی دیگر از تجهیزات مهم اتاق نمک آجر نمک است. آجر نمک همان سنگ نمک طبیعی است که به شکل آجر، برش داده می‌شود. تمام سنگ‌های نمک قابلیت تبدیل شدن به آجر نمک را ندارند. تنها سنگ‌ نمک‌هایی که دارای چگالی بالا هستند و هنگام برش خورد نمی‌شوند. در حال حاضر داکو سالت بزرگترین کارخانه تولید آجر نمک استاندارد در ایران است.

هالوژنراتور و هواساز نمک: دستگاه هالوژنراتور و هواساز پودر نمک را در محیط پخش می‌کند. در دستگاه‌های هواساز نمکی، نمک مخصوص بوسیله هوای ایجاد شده توسط دستگاه ژنراتور به داخل غار دمیده می‌شود تا هوای غارهای طبیعی در غارنمک مصنوعی شبیه‌سازی شود. به همین دلیل است که غارنمک دقیقا همان ویژگی‌های غارنمک طبیعی را برخوردار است.

لوازم ماساژ نمک و تخت نمک، سونای نمک، آباژور و شمعدان سنگ نمک از دیگر تجهیزات اتاق نمک هستند که در داکوسالت طراحی و تولید می‌شود. داکو سالت بزرگترین مرکز تولید و پخش تجهیزات اتاق نمک است که جهت رفاه حال مشتریان خود، تجهیزات اتاق نمک را با بهترین قیمت و بالاترین کیفیت تولید می کند.

آجر نمک چیست؟ چرا از آجرنمک در ساخت اتاق های نمک استفاده می شود؟

هزینه ساخت اتاق نمک

هزینه ساخت اتاق نمک به فاکتورهای زیر بستگی دارد:

 • متراژ اتاق نمک
 • نوع کاربری اتاق نمک
 • روش اجرای اتاق نمک
 • مصالح مورد استفاده در اتاق نمک
 • تجهیزات مورد استفاده در اتاق نمک

 داکوسالت در راستای مشتری مداری ساخت اتاق نمک را با بودجه‌های مختلفی امکان پذیر کرده است. شما برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با کارشناس مجموعه در ارتباط باشید.

آجر نمک چیست؟ چرا از آجرنمک در ساخت اتاق های نمک استفاده می شود؟

پروژه‌های انجام شده توسط داکو سالت

داکوسالت تا به امروز پروژه‌های بسیاری را در حوزه ساخت انواع اتاق نمک، سونا نمکی، هتل نمک، غار نمک و ساخت انواع کلینیک نمک درمانی و … به اتمام رسانده است. به دلیل استفاده از متخصصین مجرب در این حوزه و بهره‌مندی از جدیدترین تکنولوژی‌های روز دنیا توانسته است رضایت صدگک در صدی مشتریان خود را کسب کند.

آجر نمک چیست؟ چرا از آجرنمک در ساخت اتاق های نمک استفاده می شود؟

مشاوره رایگان ساخت اتاق نمک

برای برآورد قیمت، دریافت مشاوره رایگان و هر آنچه که می خواهید درباره اتاق نمک بدانید با شماره‌ تماس‌های درج شده در بخش تماس با ما، ارتباط برقرار کنید. همین الان اولین قدم را برای تغییر و تحول در کسب و کار خود شروع کنید.

سوالات متداول طراحی و ساخت اتاق نمک

غار نمک در مقابل اتاق نمک

عملکرد هر دو یکسان است، تفاوت اصلی اساساً افزودن عناصر روستایی بیشتر است، مانند استفاده از تخته‌سنگ برای یک غار نمکی در مقابل آجر و یا کاشی برای اتاق نمک. با توجه به‌اندازه و وزن سنگ‌ها و تخته‌سنگ‌های هیمالیا، یک اتاق یا قاب بزرگ‌تر برای یک غار نمک موردنیاز است. صاحبان مشاغل می‌توانند خدمات یکسانی را مثل (نمک درمانی، ماساژ، یوگا، مدیتیشن، ریکی و غیره) هم در اتاق نمک و هم در غار نمک ارائه دهند.

هزینه اصلی ساخت اتاق نمک چطور محاسبه می شود؟

مقرون‌به‌صرفه ترین روش ساخت اتاق نمک ساخت و طراحی آن توسط یک سازنده اتاق نمکی متخصص است و هزینه‌های فردی شمارا به‌شدت کاهش می‌دهد. در داکو سالت، ما می‌توانیم به شما یک قیمت رقابتی برای تبدیل فضای خاص خود به غار نمکی یا اتاق نمک بدهیم. این کارآمدترین روش شما برای ساختن یک غار نمک یا اتاق نمک برای شما است.

ما فقط از نمک معتبر هیمالیا استفاده می‌کنیم. ما به بالاترین استاندارد کاری خود افتخار می‌کنیم و هیچ راه میانبری مانند استفاده از کف یا کاغذ پاپی (که هر دو قابل اشتعال هستند و می‌توانند ایمن نباشند)، در هرجی غارهای نمکی یا اتاق‌های نمک خود استفاده نمی‌کنیم.

افزایش درآمد از طریق اتاق نمک

از راهنمایی‌های کلی تا بهره‌برداری، بازاریابی، ساختار و امور مالی، می‌توانیم به شما در ساختن یک طرح تجاری اتاق نمک کمک کنیم تا همه‌چیز را در چشم‌انداز خود قرار دهید. در این مقاله همچنین می‌توانیم به شما کمک کنیم تا یک برنامه بازاریابی برای تجارت غار نمک خود ایجاد کنید.

چرا باید اتاق نمک داشته باشیم؟

ساختن یک اتاق نمک یا غار نمک به شما، خانواده و دوستانتان اجازه می‌دهد تا مزایای شگفت‌انگیز نمک درمانی را تجربه کنید. ارائه این سرویس به دیگران راهی عالی برای بازگرداندن آرامش به جامعه است. اگر قبلاً از چشمه آبگرم استفاده کرده‌اید، این‌یک روش عالی برای متنوع سازی و ارائه خدمات بیشتر به مشتریان و بهترین راه برای افزایش درآمد است.