خدماتی که داکو سالت ارائه می دهد

طراحی اتاق نمک ساخت اتاق نمک اعطای وام ساخت اتاق نمک اخذ مجوز اتاق نمک ساخت کلینیک نمک درمانی

داکو سالت به جز اینکه می تواند تمام تجهیزات اتاق نمک را برای شما با بهترین قیمت فراهم سازد، می تواند با بهترین قیمت و کیفیت مناسب خدمات مورد نیاز شما در اتاق نمک را انجام دهد 

رزومه و مشتریان داکوسالت

یکی از گزینه‌های عالی برای محقق شدن این امر احداث اتاق نمک است. از همین روی داکو سالت در طی سالهای گذشته با برندهای معتبر و بزرگی همکاری داشته و البته رضایت این مشتریان نشان از اثرگذاری بی‌نظیر این اتاق‌های نمک دارد.

داکوسالت، با اجرای بیش از 300 پروژه اتاق نمک در سراسر ایران، مورد اعتماد برندهای مطرح کشور در صنایع ساختمانی، هتلداری و گردشگری، ورزشی، پزشکی و…. است.

اعطای فرانچایز به صاحبان کسب و کار

یکی از خدمات داکوسالت، اعطای نمایندگی فرانچایز اتاق نمک به صاحبان کسب و کار است. فرانچایز یک مدل برد برد در بازار رقابتی محسوب می‌شود. داکوسالت تجربیات ارزشمند خود را که با پژوهش‌های فراوان به دست آمده‌ است، در اختیار فرانچایزگیرنده قرار می‌دهد. به همین دلیل فرانچایز گیرنده  بدون نگرانی از شکست تجاری و بی‌نیاز از اموری مانند تبلیغات و بازاریابی روی  فعالیت و کار اصلی خود تمرکز می‌کند.

شرایط دریافت نمایندگی داکوسالت

با توجه به آن که اتاق نمک در حال حاضر از یک بازار غیر رقابتی و بکر برخوردار است شما می‌توانید با دریافت نمایندگی اجرای اتاق نمک از داکو سالت، پروژه‌های اتاق نمک را به صورت مستقل انجام دهید.کارشناسان داکوسالت به شما آموزش‌های لازم را خواهند داد. برای اطلاع از شرایط دریافت نمایندگی ساخت و اجرای اتاق نمک همین حالا با ما تماس بگیرید تا کارشناسان مجموعه، شما را در زمینه های زیر راهنمایی کنند.

چرا مشتریان داکوسالت را انتخاب می کنند

داکو سالت مجموعه‌ای دانش محور است که با بهره‌گیری از منابع غنی سنگ نمک در ایران، زیرساخت‌های کاربرد نمک در حوزه‌های متنوع بهداشت، سلامت گردشگری و صنعت را مورد تحقیق و شناسایی قرار داده‌است.

داکوسالت به عنوان تنها مرکز طراحی و ساخت اتاق نمک در ایران از سال 1390 فعالیت رسمی خود را تحت شماره ثبت شرکت‌ها آغاز نموده

هر آنچه درباره داکوسالت باید بدانیم

داکو سالت مجموعه‌ای دانش محور است که با بهره‌گیری از منابع غنی سنگ نمک در ایران، زیرساخت‌های کاربرد نمک در حوزه‌های متنوع بهداشت، سلامت گردشگری و صنعت را مورد تحقیق و شناسایی قرار داده‌است.

داکوسالت به عنوان تنها مرکز طراحی و ساخت اتاق نمک در ایران از سال 1390 فعالیت رسمی خود را تحت شماره ثبت شرکت‌ها آغاز نموده و هم اینک به عنوان یک برند ملی با کد به ثبت رسیده است.

طراحی و راه‌اندازی بیش از 90 پروژه موفق غار و اتاق نمک در سطح کشور شامل هتل‌ها و مراکز گردشگری مراکز درمانی، کلینیک‌های زیبایی، مجتمع‌های مسکونی و باشگاه‌های فرهنگی ورزشی رفاهی بخشی از فعالیت‌های داکوسالت است.

اگر چه حوزه فعالیت داکوسالت، طراحی،  ساخت و اجرای غارها و اتاق نمک است اما آشنایی روز افزون عامه مردم با خواص و فواید بهره‌گیری از نمک در فضای زندگی، مسئولیت‌های بیشتری را به عهده ما می‌گذارد.

لذا مجموعه داکوسالت ماموریت خود می‌داند با ایجاد تسهیلات و تمهیدات مناسبی، در گسترش فرهنگ استفاده از این نعمت خدادادی، برای همه و با هر میزان از بضاعت مالی و محدودیت‌های مکانی اقدام نماید.

برای داکوسالت ترویج استفاده از اتاق‌های نمک، ترویج فرهنگ سلامت طبیعت‌محور است.  زیرا ما می‌دانیم چند دقیقه حضور در اتاق نمک اثرات باورنکردنی بر روح و جسم انسان‌ها باقی می‌گذارد. داکوسالت دوستی که برای شما پیشنهادی از جنس سلامت دارد. داکوسالت مشاوری که شما را از ابتدا تا انتهای یک طرح نوآور و سودآور یاری می‌دهد.

هدف ما این است که تا جایی که امکان دارد از خواص بی نظیر نمک استفاده کنیم تا گسترش سلامتی و آرامش را در جای جای کشورمان شاهد باشیم.

ما با پشتیبانی 10 ساله به شما این اطمینان را می‌دهیم که خدمات ما کامل و جامع است و ضمانت اصالت این اتاق‌های نمک را با داکو سالت دریافت خواهید کرد. این یعنی با ما همراه هستید تا همه باهم زندگی بهتری را تجربه کنیم و کسب و کارهای مختلف را به نحوی شایسته با تجهیز کردن به اتاق نمک با کیفیت بالاتری مواجه نماییم.

داکوسالت مرجع تخصصی ساخت اتاق نمک

برای مشاوره فرم را تکمیل کنید.

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد

تماس با کارشناسان داکو

یکی ازاصلی ترین خدمات شرکت داکوسالت ساخت و طراحی اتاق نمک است که دراین زمینه بهترین مشاوره برای انتخاب اتاق نمک و پتانسیل های اجرایی را درکنار هم قرار خواهد داد و درنهایت بهترین گزینه و انتخاب را پیش روی مشتریان خود قرار خواهد داد

بازدید و کارشناسی

به صورت کلی بازدید و کارشناسی به دو صورت قابل انجام خواهد بود
به صورت انلاین و ارسال فیلم به همراه توضیحات
به صورت بازدید حضوری از مجموعه