شرایط دریافت نمایندگی داکوسالت

با توجه به آن که اتاق نمک در حال حاضر از یک بازار غیر رقابتی و بکر برخوردار است شما می‌توانید با دریافت نمایندگی اجرای اتاق نمک از داکو سالت، پروژه‌های اتاق نمک را به صورت مستقل انجام دهید.

کارشناسان داکوسالت به شما آموزش‌های لازم را خواهند داد. برای اطلاع از شرایط دریافت نمایندگی ساخت و اجرای اتاق نمک همین حالا با ما تماس بگیرید تا کارشناسان مجموعه، شما را در زمینه های زیر راهنمایی کنند.

افراد واجد شرایط دریافت نمایندگی

تمام افرادی که علاقه‌مند به پیشرفت و به دنبال فرصت‌های کسب و کار هستند می‌توانند برای اخذ نمایندگی اقدام کنند. اما یکی از مهم‌ترین گروه‌هایی که می‌توانند از طریق دریافت نمایندگی اجرای اتاق نمک، کسب و کار خود را متحول کنند، مهندسین معمار هستند. مهندسان معمار به مشتریان خود می‌توانند در حوزه ساخت اتاق نمک خدمات ارائه کنند.

استخر بزرگ پاسداران تهران-

اعطای فرانچایز به صاحبان کسب و کار

یکی از خدمات داکوسالت، اعطای نمایندگی فرانچایز اتاق نمک به صاحبان کسب و کار است. فرانچایز یک مدل برد برد در بازار رقابتی محسوب می‌شود. داکوسالت تجربیات ارزشمند خود را که با پژوهش‌های فراوان به دست آمده‌ است، در اختیار فرانچایزگیرنده قرار می‌دهد. به همین دلیل فرانچایز گیرنده  بدون نگرانی از شکست تجاری و بی‌نیاز از اموری مانند تبلیغات و بازاریابی روی  فعالیت و کار اصلی خود تمرکز می‌کند.

برای شروع یک کسب و کار موفق تنها ارائه یک محصول خوب یا ارائه خدمات مناسب کافی نیست بلکه شما نیاز به تبلیغات و بازاریابی قوی دارید. این موضوع هم  نیازمند زمان، پول و دانش کافی در این حوزه است. شما اگر با شیوه‌های بازاریابی آشنا نباشید هرگز نخواهید توانست به سود قابل توجهی دست پیدا کنید و احتمال شکست شما محتمل است. اما داکوسالت با اعطای فرانچایز  تمام این موانع را از سر راه بردارد. کارشناسان و مشاورین داکو سالت شما را در حوزه‌های تبلیغات، مارکتینگ و راه اندازی سایت اتاق نمک راهنمایی خواهند کرد. همچنین آموزش‌های لازم جهت استفاده از سرتیفیکت از اتاق نمک در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

 

برای مشاوره رایگان تماس بگیرید

شماره تماس : 09129593561

مزیت های دریافت نمایندگی

اتاق نمک هر چند در سراسر دنیا از دیرباز مورد توجه بوده است اما در ایران یک پدیده نوظهور است. از طرف دیگر در سال‌های اخیر درمان‌های طبیعی بسیار پرطرفدار شده است. نمک به عنوان یک ماده پر خاصیت یکی از عناصر بسیار مهم در اغلب درمان‌های طبیعی است. در زمان‌های بسیار دور مردم برای شفا پیدا کردن به غارهای نمکی می‌رفتند. از آن جایی که امروزه امکان دسترسی به غار نمک طبیعی برای همه امکان پذیر نیست، بهره‌مند شدن از خواص اتاق نمک مصنوعی که با الهام گرفتن از غار نمک طراحی شده است، یک ایده بسیار پولساز است.

هزینه‌های راه‌اندازی و سرمایه‌گذاری پایین، بازگشت سریع سرمایه‌گذاری، هزینه عملیاتی و اجرایی پایین از دیگر مزیت‌های راه‌اندازی اتاق نمک هستند. شما با دریافت نمایندگی اتاق نمک داکوسالت قادر خواهید بود تا پروژه‌های اتاق نمک را راه‌اندازی کنید و سود قابل توجهی کسب کنید.

 

مراحل دریافت نمایندگی

اگر از شکست اقتصادی و از دست رفتن سرمایه خود بیمناک هستید اما تصمیم دارید که یک کسب و کار جدید راه اندازی کنید، دریافت نمایندگی اتاق نمک بهترین گزینه برای شما است. اتاق نمک از لحاظ سرمایه اولیه، زمان راه‌اندازی و بازگشت سرمایه یکی از اقتصادی‌ترین و توجیه‌پذیرترین مدل‌های کسب و کار است. برای دریافت نمایندگی ساخت اتاق نمک کافی است تا همین حالا با ما تماس بگیرید. ما در داکوسالت در کنار شما خواهیم بود و پس از اعطای نمایندگی اتاق نمک نیز تمام پشتیبانی‌های لازم را انجام خواهیم داد.

برای اطلاع از شرایط دریافت نمایندگی ساخت و اجرای اتاق نمک همین حالا با ما تماس بگیرید تا کارشناسان مجموعه، شما را در زمینه های زیر راهنمایی کنند.

فرم زیر را برای بازدید و کارشناسی تکمیل به زودی با شما تماس میگیریم

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد

یکی ازاصلی ترین خدمات شرکت داکوسالت ساخت و طراحی اتاق نمک است که دراین زمینه بهترین مشاوره برای انتخاب اتاق نمک و پتانسیل های اجرایی را درکنار هم قرار خواهد داد و درنهایت بهترین گزینه و انتخاب را پیش روی مشتریان خود قرار خواهد داد

بازدید و کارشناسی

به صورت کلی بازدید و کارشناسی به دو صورت قابل انجام خواهد بود
به صورت انلاین و ارسال فیلم به همراه توضیحات
به صورت بازدید حضوری از مجموعه