مجله نمک درمانی

نمک دریا بهتر است یا سنگ نمک

همان طور که می دانید انواع نمک در بازار موجود است که افراد همواره به دنبال بهترین و مرغوب ترین و با کیفیت ترین ها هستند به همین خاطر تا می توانند پرس و جو می کنند و از افراد آگاه می خواهند که آن ها را راهنمایی کند، آیا با وجود تنوعی که در میان نمک ها وجود دارد می توان یکی را انتخاب کرد؟

اصلا بهترین نوع نمک کدام است. بهتر است بدانید که اکنون در میان رقابت سخت نمک ها دو نمونه نمک که کیفیت بالا تر و محبوبیت بیش تری دارند نمک دریا و سنگ نمک هستند البته که هر کدام از آن ها خواص و مزایای ویژه ای دارند که برای بهره مندی از آن ها باید به طور مداوم و در اندازه مشخص استفاده شوند.

اما دقیقا کدام از آن ها بهتر است؟ در ادامه در مورد هر یک به طور کامل توضیح داده ایم تا بتوانید انتخاب درست و دقیقی داشته باشید. پس برای اطلاعات بیش ار بند بعد را به دقت مطالعه کنید.

نمک دریا

نمک دریا از دریاچه ارومیه استخراج می شود که بزرگ ترین منبع تولید نمک دریا است نمک دریا از نمونه های پر فایده ای است که برای ماساژ درمانی و یوگا و حتی به عنوان خوراکی هم استفاده می شود.

وجود نمک دریا نه تنها غذا را خوش مزه می کند بلکه باعث می شود بدن شما عناصر ضروری را دریافت کند. از دیگر مزایای نمک دریا می توان به تمیز و براق کننده بودن آن اشاره نمود.

اما سنگ نمک که افراد بسیار زیادی برای داشتن آن راهی فروشگاه ها می شوند و به دنبال نمونه اصل آن هستند، سنگ نمک دفع کننده سیگنال های منفی و جذب کننده انرژی های مثبت است، از سنگ نمک در دیزاین خانه هم استفاده می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *