مجله نمک درمانی

انواع سازه های نمکی

انواع سازه های نمکی

شما می‌توانید از نمک حتی برای ساخت سازه‌های نمکی و خیلی از اجسام استفاده کنید. نمک بیشتر از یک مواد خوراکی برای غذا است. شما می‌توانید از نمک برای آرایه‌گری داخلی منزل خود استفاده کنید. در این مقاله به شما انواع سازه‌های نمکی را نشان می‌دهیم.

سنگ نمک در دکوراسیون داخلی

سنگ نمک در کوراسیون داخلی خیلی کاربرد دارد. سنگ نمک یک نوعی از کریستال است به همین دلیل می‌تواند نور را از خود عبور دهد و یک طیف رنگی خیلی زیبا بسازد و یک طرح بی‌نظیر در دکوراسیون ایجاد کند.

اتاق نمکی یا هالوتراپی

هالوتراپی یک درمان با نمک است که می‌تواند تعدادی از شرایط بد بدن را کاهش دهد. اگر از آسم، آلرژی، مشکلات تنفسی و حتی COPD رنج می‌برید، ممکن است کاندید مناسبی برای درمان نمک باشید. هالوتراپی از کلمه یونانی “halos” به معنی نمک گرفته‌شده است.

قرن‌ها است که انواع مختلف درمان نمک در سراسر جهان مورداستفاده قرار می‌گیرد. نمک به اشکال مختلف به‌طور طبیعی در غارها یا از دریا تولید می‌شود. موارد استفاده از آن‌که هزاران سال پیش کشف‌شده است، به مدت طولانی به افراد کمک می‌کند تا بهتر نفس بکشند، سیستم ایمنی بدن خود را تقویت کنند و بدن را به‌خوبی پاک کنند.

این زمان آزمایش‌شده این نوع درمان است که می‌تواند کیفیت زندگی بسیاری از افراد را بهبود بخشد. مجموعه نمک افتخار می‌کند که بخشی از این نوآوری در تاریخ پزشکی است.

نمک در هوا

ازآنجاکه غارهای نمکی اولین مکان‌هایی بودند که به نفس کشیدن بهتر در تنفس مردم کمک می‌کردند، باعث ایجاد یک‌راه حل عالی برای ورود به حوزه پزشکی شد. سدیم کلرید طبیعی که به هوا نفوذ می‌کند باعث کاهش التهاب در مجاری عبور هوا می‌شود.

مثل غارهایی در لهستان، روسیه، رومانی، اتریش و اوکراین کشف شد. تازه این فقط تعدادی از کشورهایی است که دارای این نشانه‌های طبیعی هستند. به همین دلیل اروپا به‌عنوان یک درمان پزشکی و همچنین روس‌ها به‌ویژه در اواخر ۱۹۸۰، در خط مقدم هالوتراپی قرار گرفتند، زیرا آن‌ها در استفاده از نمک برای درمان مشکلات تنفسی در یک محیط بالینی پیشگام بودند.

به‌علاوه، وزیر بهداشت عمومی روسیه، هالوتراپی را در سال ۱۹۹۰ به‌عنوان یک درمان پزشکی معتبر تأیید کرد که به اتاق‌های نمک خشک هوادهی اعتبار قابل‌توجهی می‌داد.

اتاق‌های نمک درمانی به‌منظور تقلید از غارهای نمکی طراحی‌شده‌اند. هرچه افراد بیشتری مزایای آن را کشف می‌کنند، این روش‌های درمانی در سراسر جهان گسترش می‌یابد. اکنون می‌توانید این نوع درمان را در مناطق فلوریدا جنوبی و نیوجرسی انجام دهید.

دیوار نمکی

دیوار نمکی مزایای نمک معدنی و اثرات آرامش‌بخش نور را ترکیب می‌کند. به لطف اجاق‌گاز آن که شدت گرما و رطوبت اتاق را تنظیم و حفظ می‌کند، شما شرایط مناسبی را برای تشویق روند طبیعی یونیزاسیون نمک معدنی ایجاد می‌کنید. دیوار نمکی سپس به یک عنصر مبلمان گسسته و همچنین به‌عنوان یک منطقه استراحت تبدیل می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *